ZLOT ABSOLWENTÓW

2012-03-08

ZLOT ABSOLWENTÓW!!!

Zapraszamy wszystkich absolwentów naszej szkoły na Zlot Absolwentów. Jak co roku będziecie mieli możliwość odwiedzenia starych dobrych murów oraz porozmawiania ze swoimi ulubionymi nauczycielami. Ponadto w tym roku z racji 10. rocznicy nadania imienia program Zlotu Absolwentów zawiera uwielbianą przez wszystkich Rewię Humoru i Rozrywki ;)

Zlot rozpocznie się o godzinie 17.00 Rewią Humoru i Rozrywki w Mieroszowskim Centrum Kultury, o 18.00 impreza zostanie przeniesiona do Gimnazjum, gdzie potrwa do godziny 19.30.

Prosimy o potwierdzenie chęci uczestniczenia w tym wydarzeniu na adres e-mail: zlot2012@o2.pl.