Zimowy Turniej Gier Planszowych

2014-02-19

W środę 19 lutego 2014 roku - podczas ferii zimowych - odbył się Zimowy Turniej Gier Planszowych. Taki rodzaj konkursu i rywalizacji został zorganizowany w naszym gimnazjum po raz pierwszy, a odpowiedzialnymi za to wydarzenie były pani Elżbieta Frankiewicz i pani Katarzyna Miłosz.

Uczestnicy, wśród których byli również obecni uczniowie Szkoły Podstawowej w Mieroszowie, zmierzyli się indywidualnie w potyczkach warcabowych oraz w rozgrywce grupowej - TABU, w której należy naprowadzić swoją drużynę na wskazane hasło bez używania słów tabu. Obydwie części dostarczyły uczestnikom wielu emocji, szczególnie, że do rozgrywek włączyły się organizatorki wydarzenia.

Zwycięzcą tegorocznej edycji Zimowego Turnieju Gier Planszowych został HUBERT WOSZCZEK z klasy 1c, któremu Pani Dyrektor wręczyła ZŁOTĄ PLANSZĘ DYREKTORA wraz z nagrodą. Pozostali uczestnicy otrzymali słodkie nagrody pocieszenia i zachętę do rywalizacji w kolejnym turnieju.