Zawody sportowe w Sokołowsku.

2010-10-05

Zawody sportowe w Sokołowsku

Dnia 05.10.2010 w Sokołowsku odbyły się zawody sportowe – biegi przełajowe w ramach Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej. Naszą szkołę reprezentowało 11 uczniów- 7 dziewcząt i 4 chłopców. Uczniowie brali udział w dwóch kategoriach: Kat.2- rocznik 1998 i 1997 oraz Kat.3- rocznik 1996 i 1995.

Na zawodach nasi gimnazjaliści potwierdzili swoje umiejętności biegowe zajmując czołowe miejsca:
kat.3- dziewczęta:
I m-Adnieszka Prasek