Zakopane zdobyte

2013-06-08

Zakopane zdobyte!

W dniach 08-09 czerwca 2013r w Zakopanem odbyły się zawody Puchar Polski w biathlonie letnim, w których udział wzięły dwie uczennice naszego gimnazjum.
W pierwszym dniu rozegrane zostały biegi indywidualne z trzykrotnym strzelaniem, gdzie niecelny strzał karany był doliczeniem 30 sekund do czasu biegu. Wyśmienicie w tej konkurencji spisała się Kamila Żuk zajmując II miejsce a Karolina Turkowicz wywalczyła równie wysoką lokatę-była 6.

W drugim dniu odbyły się biegi sprinterskie, w których niecelny strzał powodował obiegnięcie dodatkowej rundy karnej. W tej konkurencji Kamila Żuk zajęła wysokie 6 miejsce a tuż za nią na pozycji 7 zawody ukończyła Karolina Turkowicz.