Zajęcia artystyczne prowadzone przez mistrza biżuterii

2013-05-14

Zajęcia artystyczne prowadzone przez mistrza biżuterii - Esterę Grabarczyk, miały miejsce 14.05.2013 o godzinie 15:00 na szkolnej świetlicy.

Pod opieką pani Henryki Stopki, grupa młodzieży uczyła się i wykonywała oryginalne projekty - bransoletki.

Spotkanie to cieszyło się dużym zainteresowaniem. Uczniowie poznali tajniki wykonywania wyrobów biżuteryjnych, łączenia ze sobą elementów, odpowiedni dobór materiałów. Pani Estera podzieliła się wiedzą na temat kamieni szlachetnych, z których można wykonać wspaniałe dzieła. W związku z pozytywnym odbiorem jej prac oraz prowadzonych zajęć, nasza szkoła została zaproszona na autorski pokaz mody pani Grabarczyk.

Miła i przyjazna atmosfera pracy widoczna jest na zdjęciach, które możecie teraz obejrzeć.