XII Memoriał Staszka Bodzka.

2011-01-29

NARCIARZE GODNIE UCZCILI PAMIĘC TRENERA STANISŁAWA BODZKA

W dniu 29.01.2011 r. w Opawie odbyły się zawody w narciarstwie biegowym XII Memoriał Staszka Bodzka, w których udział wzięło 8 uczniów naszej szkoły.

W wyśmienitych warunkach pogodowych , przy pięknej słonecznej aurze uczczono pamięć zasłużonego dla narciarstwa trenera z Lubawki.

Uczniowie klas pierwszych gimnazjum rywalizowali w biegu na dystansie 3 km techniką łyżwową. Wśród chłopców jedyny nasz reprezentant Krystian Gawlik zajął 6 miejsce. W rywalizacji dziewcząt bezkonkurencyjna okazała się Kamila Żuk zwyciężając a Karolina Turkowicz zajęła 2 miejsce.

Uczniowie klas II i III gimnazjum rywalizowali na dystansie 5km również technik łyżwową. W rywalizacji chłopców wspaniale wypadli Dawid Żełajtys, który zajął 2 miejsce oraz Patryk Dąbrowski, który zajął 3 lokatę. Martin Marcińczyk po dobrym biegu wywalczył 9 miejsce.

W rywalizacji dziewcząt Edyta Nowak nie dała szans rywalkom i zwyciężyła z dosyć znaczną przewagą, natomiast Karolina Kłysz po równie dobrym biegu ukończyła zawody na wysokim 4 miejscu.