XI Dolnośląskie Igrzyska LZS

2010-09-24

XI Dolnośląskie Igrzyska LZS

W dniu 24.09.2010 roku w Czarnym Borze odbyły się zawody w biegach przełajowych w ramach XI Dolnośląskich Igrzysk LZS .W zawodach tych wystartowało 11 uczniów naszej szkoły.

W kategorii klas pierwszych gimnazjum wśród dziewcząt w biegu na dystansie 800 metrów jedyna nasza reprezentantka Kamila Żuk okazała się bezkonkurencyjna - zwyciężyła z dużą przewagą nad pozostałymi rywalkami.

W kategorii klas II-III gimnazjum wśród dziewcząt w biegu na dystansie 1000 metrów najlepszy wynik osiągnęła Agnieszka Prasek, zajmując 5 miejsce, tuż za nią na mecie pojawiły się Karolina Kłysz - 6 miejsce oraz Karolina Lipińska - 7 miejsce. Na 9 pozycji bieg ukończyła Iza Runo, Natalia Chrom zajęła 11 miejsce, a Klaudia Marcinkowska 13 pozycję.

W kategorii chłopców w biegu na dystansie 1500 metrów najwyższą pozycję wywalczył Patryk Dąbrowski, meldując się na mecie na 4 pozycji. Kolejny z naszych uczniów Mirosław Drożdżal był 7, a Martin Marcińczyk zajął 9 miejsce.

W kategorii chłopców urodzonych w latach 1992-1991 (szkoły średnie) wystartował Adam Sikora, który na dystansie 3000 metrów pokonał swoich rywali i finiszował na 1 miejscu.

Gratulujemy!!!