WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MULTITEST 2014

2014-10-21

DLA KLAS I - III GIMNAZJUM

Konkurs odbywał się w Polsce w dniach 15 - 21 października 2014 roku i miał na celu propagowanie matematyki, stwarzał uczniom możliwość sprawdzenia wiedzy na tle większej grupy uczniów z różnych gimnazjów. W naszej szkole uczniowie pisali test z matematyki 21. października 2014 r. Brało w nim udział 17 uczniów. Uczestnicy rozwiązywali test wielokrotnego wyboru na poziomach odpowiadających klasom.
Wśród uczestników, jedna z uczennic klasy 1 uzyskała wyróżnienie, a kilkoro uczniów uzyskało wysokie wyniki biorąc pod uwagę ilość uczniów piszących test w całej Polsce:

Wyróżnienie:
Patrycja Gałan - klasa 1b - 14. miejsce w Polsce na 1085 piszących i I miejsce w szkole;

Wysokie lokaty:
Karolina Kucharska klasa 3 b - 29. miejsce w Polsce na 786 piszących;
Karolina Dymlang- klasa 1 b - 22. miejsce w Polsce na 1085 piszących;
Damian Szmulik - klasa 2 b- 23. miejsce w Polsce na 933 piszących;
Hubert Woszczek - klasa 2 c - 23. miejsce w Polsce na 933 piszących.

Gratuluję sukcesów wszystkim wyróżnionym uczniom.

Organizatorka konkursu w szkole:
Anna Szwalec