Wybory Samorządowe.

2010-10-02

Wybory Samorządowe

Dnia 29.09.2010r. w naszej szkole odbyły się wybory przewodniczącego Rady Samorządu Uczniowskiego. W tym roku na to stanowisko kandydatów było tylko dwóch.
Wybory poprzedzone były kampania wyborczą kandydatów.

Przewodniczący wybierany był w bezpośrednich tajnych wyborach. W głosowaniu brali udział uczniowie oraz nauczyciele, którzy byli obecni w szkole w tym dniu.
Po podliczeniu głosów przez Komisję wyborczą ogłoszono wyniki.

Nowym pzewodniczącym Rady Samorządu Uczniowskiego została Anna Dursiewicz.

Więcej w zakładce Samorząd Uczniowski.