WOLONTARIAT - UCZENNICE GODNE NAŚLADOWANIA

2017-11-17

W tym roku szkolnym w ramach Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości cztery uczennice tj.,: Katarzyna Garnecka, Wiktoria Kałuża, Kornelia Kołodziej i Martyna Kruk pracowały jako wolontariuszki w Przedszkolu Miejskim w Mieroszowie oraz na Świetlicy Środowiskowej Muchomorki. Wolontariuszki wykonywały zadania wspomagające pracę wychowawców min. brały udział w zabawach i zajęciach, opiekowały się przedszkolakami podczas spaceru i wycieczek, brały udział w czynnościach opiekuńczych, pomagały przy odrabianiu zadań domowych wychowankom świetlicy, były inicjatorkami wielu działań. Pracowały jedną godzinę tygodniowo, a ich pracę oceniono na ocenę bardzo dobrą.

W przyszłym roku zamierzam nadal kontynuować prowadzenie wolontariatu. Chętnych zapraszam!

Danuta Łepak