WIECZÓR FILMOWY Z AMANDĄ SEYFRIED

2015-11-27

27.11.2015 r. uczniowie klasy 3B z wychowawczynią Panią Longiną Elżbietą Słowińską zorganizowali wieczór filmowy z Amandą Seyfried, który odbył się w sali kinowej Publicznego Gimnazjum im. Krzysztofa Kieślowskiego. W godzinach 17.00 - 24.00 uczniowie obejrzeli filmy i przeprowadzili gry i zabawy towarzyskie. Podczas przerwy między seansami rodzice dostarczyli poczęstunek - gorące pizze, co uprzyjemniło uczestnictwo i wzmocniło siły oglądających. Spotkanie było bardzo udane - uczniowie wymienili uwagi na temat oglądanych filmów a wspólne zabawy sprzyjały zacieśnieniu więzi wśród członków klasy.