Uczniowie już wybrali!!!

2013-09-15

Uczniowie już wybrali!!!
Jak co roku, we wrześniu odbyły się wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. W wyborach startowały cztery kandydatki:
Balcerzak Anna, Foryś Martyna, Kucharska Kinga oraz Sadzawiec Martyna.
Nad organizacją i przebiegiem wyborów czuwała Komisja Wyborcza w składzie:
Sawicka Kinga jako lider oraz członkowie- Drenia Martyna, Olejnik Weronika, Szydłowska Katarzyna, Kowal Katarzyna.

W głosowaniu udział brała cała społeczność szkolna...

Zgodnie z Ordynacją Wyborczą kandydat, który uzyska najwięcej głosów zostaje przewodniczącym SU. Po podliczeniu wszystkich głosów i sporządzeniu protokołu,na apelu ogłoszono wyniki.

W tym roku przewodniczącą szkoły została Martyna Foryś.
Gratulujemy i życzymy wytrwałości w pełnieniu tej, jakże odpowiedzialnej funkcji!!!