Turniej o Puchar Tajemniczego Trapezu

2012-03-24

Dnia 24.03.2012r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Turnieju o Puchar Tajemniczego Trapezu, który odbył się w Czarnym Borze. Organizatorem turnieju było gimnazjum w Szczawnie – Zdroju i gimnazjum w Czarnym Borze. W turnieju wzięli udział uczniowie i uczennice z gimnazjów w Mieroszowie, Boguszowie, Szczawnie – Zdroju i Czarnym Borze.

Turniej polegał na rozegraniu Trójmeczu drużyn mieszanych (6 chłopców i 4 dziewczyny) w piłkę koszykową, piłkę ręczną i piłkę nożną halową. Turniej rozegrany był systemem "każdy z każdym".

Nasze gimnazjum reprezentowali uczniowie i uczennice w składzie: Turkowicz Karolina, Żuk Kamila, Forysiak Dominika, Foryś Martyna, Guz Bartek, Spaleniak Piotr, Szuszkiewicz Martin, Mrozowicz Martin, Wojtczak Jakub i Prasek Maciek.

Po wielu zmaganiach ostatecznie zajęliśmy II miejsce. Brawo!!!