THE PROJECT COMPETITION

2015-05-02

THE PROJECT COMPETITION

Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzynarodowym konkursie zorganizowanym przez wydawnictwo Oxford University Press - The Project Competition.
W tym roku głównym tematem konkursowym był FESTIWAL. Zadaniem uczniów było przygotowanie plakatu związanego z dowolnie wybranym świętem, festiwalem lub wydarzeniem.
Do etapu międzynarodowego została zakwalifikowana praca KAMILI JEŻAK i ELŻBIETY SZLANDY. Uczennice otrzymały certyfikat potwierdzający uczestnictwo w konkursie, a ich pracę można zobaczyć poniżej.