Targi Pracy 2013

2013-02-21

20 lutego 2013r grupa uczniów trzecich klas naszego gimnazjum uczestniczyła w Targach Pracy i Zawodów zorganizowanych przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląskie Centrum Informacji Zawodowej i Doskonalenia Nauczycieli w Wałbrzychu.
Na Targach poznaliśmy szkoły ponadgimnazjalne zawodowe, uczelnie wyższe z terenu naszego województwa, instytucje rynku pracy, pracodawców.

Celem Targów był rozwój współpracy szkół zawodowych z pracodawcami i uczelniami wyższymi oraz promocja kształcenia zawodowego na terenie naszego województwa.
Uczniowie podczas Targów zostali wyposażeni w informacje przydatne do planowania drogi edukacyjnej i rozwoju zawodowego. Gimnazjaliści mieli szansę zaplanować swoją karierę, wykorzystując w tym celu zdobytą wiedzę o zawodach, pracodawcach i rynku pracy. Na Targach spotkaliśmy znajome twarze naszych absolwentów, którzy doskonale radzą sobie w szkolnictwie ponadgimnazjalnym, odnosząc sukcesy.

Koordynatorkami wyjazdu były Elżbieta Frankiewicz oraz Danuta Łepak