Szkolny Turniej Unihokeja

2014-01-22

W dniu 22.01.2014r w hali sportowej (ul. Hoża) w godz.14:30-16:00 odbył się Szkolny Turniej Unihoca chłopców. W rywalizacji udział wzięły drużyny dwuosobowe.

Drużyny rozegrały mecze "każdy z każdym". Każdy mecz trwał 2x 5 minut. Pierwsza tura rozgrywek zakończyła się remisem.

Zarządzona dogrywka trwająca po 3 minuty wyłoniła zwycięzców. Zostali nimi uczniowie Damian Grzymisławski i Krzysztof Rykalski.

Drugie miejsce wywalczyli Kamil Namlik i Dawid Radoła a miejsce trzecie zajęli uczniowie Konrad Kłapyta i Sebastian Ochap.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!