Szkolny turniej unihoca

2010-04-22

Szkolny turniej unihoca dziewcząt i chłopców

W dniu 22 kwietnia, w godzinach popołudniowych, na sali sportowej MCK odbył się, jak co roku, Szkolny Turniej Unihoca dziewcząt. Udział w zawodach wzięły reprezentacje pięciu klas: II b, II c, III a, III b, i III d.Turniej rozegrany został systemem - każdy z każdym.

Zwyciężyła reprezentacja klasy II b w składzie : Paulina Gunia, Paulina Łozowska, Anna Dursiewicz i Jagoda Szczerbo. Drugie miejsce wywalczyły dziewczęta z klasy III d: Anna Adamczyk, Magda Chwałek, Justyna Jesionka i Ewelina Popardowska. Miejsce trzecie zdobyły dziewczęta z klasy III b: Kinga Bareła, Magda Dursiewicz, Dorota Gałka oraz Natalia Woźna.

Dwa dni wcześniej, tj. 20 kwietnia do rywalizacji stanęli chłopcy z klas: I a, III a, III c. Po zaciętym współzawodnictwie udało się wyłonić najlepszych.

Zwyciężyła reprezentacja klasy III a: Rafał Słonina, Dawid Fonfara, Daniel Szczęsny i Mateusz Łoboda; drugie miejsce wywalczyli chłopcy z klasy Ia : Bartek Kołpak, Jakub Wojtczak, Mirek Drożdżal, a na miejscu trzecim turniej ukończyli uczniowie klasy III c w składzie: Adam Kunicki, Patryk Bałos, Patryk Frąckowiak i Łukasz Frąckowiak.

Na apelu szkolnym w/w uczniom wręczono dyplomy i nagrody rzeczowe, które zakupiono dzięki pomocy finansowej uzyskanej od Rady Rodziców.