Szkolny konkurs "Halloween"owa dynia"

2014-10-30

Pod koniec października odbył się szkolny konkurs organizowany przez Samorząd Uczniowski pt. "Halloween"owa dynia". Konkurs miał na celu zainteresować uczniów kulturą amerykańską, jak również promować pracę zespołową. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży naszego gimnazjum.

W konkursie wzięły udział wszystkie zespoły klasowe, które przygotowały różnorodne prace. Jury miało bardzo trudne zadanie, aby wybrać najładniejszą dynię. Brano pod uwagę przede wszystkim estetykę wykonania pracy, pomysłowość i kreatywność.

W konkursie zwyciężyły następujące zespoły:
I. miejsce zajęła klasa 1b i 2b
II. miejsce przyznano klasie 2a
III. miejsce zajęła klasa 3a
(IVm-2c, Vm-1a, VI-3b, VII-1a.)

Organizacją konkursu zajęły się Ewelina, Wiktoria i Weronika. Dziewczęta upiekły babeczki oraz pozyskały fundusze na zakup słodyczy i owoców dla klas, które zajęły miejsca od I do IV.

Na apelu szkolnym ogłoszono wyniki konkursu, wręczono przygotowane na tę okazję dyplomy i nagrody.