Święto Edukacji Narodowe 2013

2013-11-05

Święto Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to szczególna okazja, aby złożyć wyrazy szacunku i podziękowanie za włożony wysiłek na ręce wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły.

Dzięki zaangażowaniu Martyny i Ani, przygotowano filmik z życzeniami dla wszystkich pracowników szkoły. Znalazły się w nim życzenia nagrane przez absolwentów naszej szkoły, przez obecnych uczniów oraz przez przyszłych uczniów
Ewelina i Weronika przedstawiły wyniki plebiscytu na "NAJ nauczyciela". Naje przyznawane były w pięciu kategoriach- NAJsympatyczniejszy, NAJbardziej wymagający, NAJbardziej wyluzowany, NAJzabawniejszy, NAJfajniejszy. Każdy wyróżniony nauczyciel otrzymał wyjątkowy dyplom.
W tym roku DEN w naszej szkole był wyjątkowo uroczysty.Uczniowie przygotowali humorystyczne przedstawienie pt."Pomoce szkolne".

Zamiast kwiatów, zaproszeni na uroczystość pracownicy szkoły obdarowani zostali pięknymi laurkami, które zostały wykonane przez Klaudię i Kingę.

W przedstawieniu udział wzięli:
Martyna F., Kinga, Karolina, Krystian, Martyna D., Weronika, Mateusz K., Mikołaj, Oliwia, Tomek, Mateusz B. oraz Piotrek (odpowiedzialny za muzykę).

Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze.