Strrraszny konkurs "Halloween"owa dynia"

2013-10-06

W październiku odbył się międzyklasowy konkurs organizowany przez Samorząd Uczniowski pt. "Halloween"owa dynia". Konkurs miał na celu zainteresować uczniów kulturą amerykańską, jak również promować pracę zespołową.W konkursie wzięły udział wszystkie zespoły klasowe, które przygotowały różnorodne prace. Jury miało bardzo trudne zadanie, aby wybrać najładniejszą dynię. Brano pod uwagę przede wszystkim estetykę wykonania pracy, pomysłowość i kreatywność.

W konkursie zwyciężyła "dynia" klasy 1A,

II miejsce zajęła klasa 2A
III miejsce zajęła klasa 1B

IV m-3A, V m-3B, VI -1C i 2B
Organizacją konkursu zajęły się uczennice klasy III b: Iza i Basia, które jednocześnie były inicjatorkami i pomysłodawczyniami nagród. Upiekły babeczki dla zwycięskiej klasy oraz zakupiły słodkie nagrody dla klas, które zajęły II i III miejsce.
Wszystkim zespołom pogratulowano na apelu szkolnym, wręczając wyróżnionym przygotowane na tę okazję nagrody. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży naszego gimnazjum.