SPRAWOZDANIE Z ORGANIZACJI KONKURSU SZKOLNEGO "Mój herb rodzinny"

2014-11-30

W miesiącu listopadzie 2014 roku zorganizowałam konkurs na herb rodzinny. Konkurs skierowany był do uczniów klas drugich, którzy przy pomocy Internetu oraz wywiadów rodzinnych mieli stworzyć herb swojej rodziny poparty informacjami historycznymi. Uczniowie chętnie wzięli w nim udział. Każdy uczeń na forum klasy prezentował swój herb i przestawiał skąd ten pomysł. Myślę, że wzbudziło to w uczniach ciekawość w poszukiwaniu korzeni swojej rodziny, nazwiska, tożsamości itp.

Prace zostały wywieszone w sali nr 6.

I miejsce: Justyna Maciaszek kl. II a
II miejsce: Martyna Wacław kl. II b