Sprawozdanie z Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Wałbrzychu

2013-04-26

SPRAWOZDANIE Z FESTIWALU PIOSENKI DZIECIĘCEJ W WAŁBRZYCHU.

Do dnia 26.04 2013 należało przesłać na adres Filharmonii Sudeckiej nagrane płyty z 2 wybranymi piosenkami konkursowymi na Festiwal Piosenki Dziecięcej w Wałbrzychu.

Trzy uczennice naszej szkoły podjęły się tego zadania (Jagoda Modrzejewska, Natalia Podgórska, Marta Linowska). Przygotowane piosenki zostały nagrane w MCK na płyty, które zostały wysłane do organizatora ogólnopolskiego konkursu.

W tym konkursie finalistką została Marta Linowska. Niestety został odwołany finał Festiwalu Piosenki Dziecięcej. Finał ten ma się odbyć w przyszłym roku-tak zapewnił organizator.