SPRAWOZDANIE Z DNIA DZIECKA.

2013-06-29

SPRAWOZDANIE Z DNIA DZIECKA.

Dnia 29.06 2013 w MCK w Mieroszowie odbyła się impreza środowiskowa dla dzieci z całej gminy w związku z Dniem Dziecka.
Publiczne Gimnazjum im. K. Kieślowskiego w Mieroszowie wraz ze Szkołą Podstawową w Mieroszowie przygotowało przedstawienie muzyczne pt. "Kasztanowce". Częścią słowną zajęła się szkoła podstawowa a muzyczną gimnazjum. Nasze uczennice śpiewały 12 piosenek.
W przedstawieniu udział wzięło 60 uczniów z obu szkół (20-gimnazjum).
Drugą część imprezy zorganizował nauczyciel z PSP Mieroszów. Grupa muzyczna na czele z panem Pawłem (naszym absolwentem) zagrała 5 utworów a uczennice naszej szkoły - Marta Linowska, Natalia Podgórska, Jagoda Modrzejewska zaśpiewały 4 piosenki.
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kowalowej zajęła się przygotowaniem poczęstunku (ciast) a Publiczne Przedszkole w Mieroszowie przygotowało loterię. Zebrane pieniądze zostały przekazane na leczenie chorego chłopca z Mieroszowa.