Sprawdzian w Lubawce.

2010-10-01

Sprawdzian w Lubawce

W pierwszy weekend października w Lubawce odbył się XXVII OGÓLNOPOLSKI SPRAWDZIAN BIEGOWY SZKÓŁ I SEKCJI NARCIARSTWA BIEGOWEGO, w którym udział wzięło 8 uczniów naszej szkoły. Impreza ta na stałe wpisana jest w kalendarz zawodów Polskiego Związku Narciarskiego jako możliwość sprawdzenia przygotowania do sezonu zimowego narciarzy biegaczy.

W rywalizacji kategorii Juniorka D (uczniowie klas I gimnazjum) wspaniale zaprezentowała się Kamila Żuk, zwyciężając na dystansie 2 km , druga z naszych dziewcząt startująca w tej kategorii Karolina Turkowicz zajęła także wysokie miejsce – była 4.

W kategorii Juniorka C (uczniowie klas II-III gimnazjum) najlepiej na dystansie 3km pobiegła Edyta Nowak, zajmując 9 miejsce , Agnieszka Prasek była 11, a tuż za nią na 12 pozycji zawody ukończyła Karolina Kłysz.

W kategorii Junior C w biegu na dystansie 3km najlepszy wynik osiągnął Patryk Dąbrowski, zajmując 4 miejsce , Dawid Żełajtys uplasował się na pozycji 8, a Martin Marcińczyk zajął 10 miejsce.