Sprawdzian biegowy przed zimą

2012-10-06

W dniu 06.10.2012 roku w Lubawce odbył się "XXIX OGÓLNOPOLSKI SPRAWDZIAN BIEGOWY SZKÓŁ I SEKCJI NARCIARSTWA BIEGOWEGO", w którym udział wzięło 9 uczniów naszej szkoły.

W kategorii Junior C (uczniowie klas II-III) w biegu na dystansie 3km najlepszy wynik osiągnął Krystian Gawlik, który uplasował się na pozycji 7, na miejscu 11 zawody ukończył Przemysław Czerkieski, Marcin Cebula zajął 12 a Michał Lipka 14 miejsce, na 17 pozycji uplasował się Krystian Gonera.

W kategorii Juniorka C (uczniowie klas II-III) znakomicie na dystansie 3km pobiegła Kamila Żuk odnosząc zwycięstwo a Martyna Foryś zajęła 11 pozycję.

W kategorii Juniorka D (uczniowie klas I) dobrym biegiem a dystansie 2 km popisała się Aleksandra Szeszko zajmując 4 miejsce, druga z naszych dziewcząt startująca w tej kategorii Ewelina Gierczak zajęła także wysokie 7 miejsce. Oprócz naszych uczniów w zawodach tych wystartowało 2 absolwentów reprezentujących przyszkolny UKS "Mieroszów". W kategorii seniorów w biegu na dystansie 8 km drugie miejsce zajął Adam Sikora a w kategorii junior A Stanisław Prorok zdecydowanie zwyciężył osiągając najlepszy czas na dystansie 8 km.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Opiekun: Sławomir Foryś