Spotkanie Gimnazjów noszących imię Krzysztofa Kieślowskiego w Łodzi

2010-11-03

Spotkanie Gimnazjów noszących imię Krzysztofa Kieślowskiego w Łodzi 3-5 Listopada 2010

Jesienią 2010 roku przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu gimnazjów noszących imię Krzysztofa Kieślowskiego. Organizatorem spotkania było Gimnazjum Nr 36 im. Krzysztofa Kieślowskiego Łodzi. Głównym tematem spotkania była działalność samorządu szkolnego w gimnazjum, ale nasza wizyta zaowocowała nie tylko zdobyciem umiejętności w zakresie samorządności uczniów. Mieliśmy okazję wziąć udział w happeningu „Wzmocnienie”, w przedstawieniu teatralnym – trawestacji Balladyny Juliusza Słowackiego. Organizatorzy zapewnili nam również spacer słynna Ulicą Piotrkowską, wizytę w Muzeum Kinematografii oraz wycieczkę krajoznawczą po Łodzi.

Spotkanie było świetną okazją do odświeżenia współpracy między szkołami, zdobyciem nowych doświadczeń zarówno dla uczniów jak i dla nauczycieli, a przede wszystkim umożliwiło zawarcie nowych przyjaźni, stworzenie wspólnych planów i wspaniałe spędzenie czasu. Dobrze mieć takich przyjaciół ;)

PRZEPIS NA ŁÓDŹ – CZYLI KRÓTKI FOTOREPORTAŻ Z WIZYTY

Połącz dobre tradycje

Weź przyjaciół ile wlezie

Wsyp trochę filmowych wiadomości