Spotkanie autorskie w Gimnazjum

2012-12-14

Spotkanie autorskie w Publicznym Gimnazjum im. K. Kieślowskiego.

Dnia 14 grudnia 2012 roku, o godzinie 17.00 odbyło się spotkanie autorskie z pisarzem pod pseudonimem artystycznym Hannibal Smoke. W Mieroszowie nie często zdarzają się takie okazje, więc było dużo przygotowań, lecz uczniowie należący do Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości pod przewodnictwem pani Danuty Łepak postarali się i spotkanie zakończyło się powodzeniem. Na owy wieczór zostało zaproszonych wiele osobowości ceniących się w Gminie Mieroszów, lecz niestety nie wszyscy znaleźli chwilę.
Hannibal to bardzo miły i sympatyczny człowiek. Jego głównym celem było promowanie swojej nowo napisanej książki, lecz chciał także uchylić nam tajemnice zamków i pałaców na terenie Dolnego Śląska. Hannibal opowiadał z wielką pasją i wzbudzał zainteresowanie słuchaczy. Stworzył wspaniałą atmosferę. Zaprezentował zrobioną przez siebie prezentację o zamkach na ternie Dolnego Śląska, o których nawet nie mieliśmy pojęcia, a także o Mauzoleum wybudowanym w Wałbrzychu. Obie prezentacje wzbudziły zainteresowanie wśród publiczności. Na koniec spotkania goście udali się na poczęstunek oraz była możliwość zakupu książki autora ze specjalną dedykacją. Miejmy nadzieję, że w Mieroszowie będzie możliwość zorganizowania podobnych spotkań w niedalekim czasie.

Sprzedaż książek i dedykacje

Hannibal Smoke z drobnym podarunkiem od uczniów gimnazjum

Wszyscy goście z autorem