Sokołowsko zdobyte!!!

2013-09-24

Sokołowsko zdobyte!!!

Dnia 24.09.2013 w Sokołowsku odbyły się zawody sportowe - biegi przełajowe w ramach Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej.

Naszą szkołę reprezentowało 21 uczniów- 10 dziewcząt i 11 chłopców.

Uczniowie rywalizowali z rówieśnikami z Czech. Biegi odbywały się w dwóch kategoriach:
Kat.2- rocznik 2001 i 2000 oraz Kat.3- rocznik 1998 i 1999.

Na zawodach nasi gimnazjaliści potwierdzili swoje umiejętności biegowe zajmując czołowe miejsca:
kat.3- dziewczęta:
I m-Martyna Foryś
II m.- Aleksandra Szeszko
III m- Kinga Kucharska
IV m- Ewelina Gierczak

kat.3- chłopcy:
II m- Michał Lipka
III m- Krystian Gonera

kat.2- dziewczęta:
Im- Martyna Wacław
II m- Wiktoria Sobecka
III m- Weronika Gierczak

kat.2- chłopcy:
Im- Dominik Pacześny
II m- Sebastian Ochap
III m- Kamil Namlik

W zmaganiach brali też udział: Julia Skibska, Magdalena Kosmalska, Adriana Drochomirecka, Tomasz Paluch, Radosław Różak, Mikołaj Szeszko,Łukasz Moskwa, Adrian Rogulski, Dawid Słota.

Gimnazjaliści wykazali się hartem ducha i wolą walki, tym bardziej, że warunki pogodowe były trudne i niesprzyjające.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy!!!