Regionalny Konkurs Wiedzy o Historii Polski

2015-06-07

We wtorek, 28 kwietnia 2015 roku, w Gminnym Zespole Szkół nr 2 w Wałbrzychu już po raz dziewiąty zorganizowany został Regionalny Konkurs Wiedzy o Historii Polski. Konkurs ten miał na celu rozwijanie wiedzy o bogatej historii Rzeczypospolitej oraz kształtowanie poczucia dumy z przynależności do narodu, który zapisał ważną kartę w dziejach starego kontynentu i świata. W konkursowe szranki stanęło kilkudziesięciu młodych znawców historii naszego kraju, którzy reprezentowali 10 szkół podstawowych i 19 szkół gimnazjalnych z Wałbrzycha, Świdnicy, Mieroszowa, Walimia, Głuszycy, Czarnego Boru, Jedliny Zdroju i Starych Bogaczowic.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy trzeciej: Paulina Szmulik, Ewelina Gierczak, Patryk Zieliński, którzy do konkursu zostali przygotowani przez panią Danutę Łepak.

Link do zdjęć i dodatkowych informacji.