PRZYMIARKA DO ŻYCIA W DOROSŁOŚCI - CZYLI ROZMOWY KWALIFIKACYJNE

2018-01-17

Jak co roku na lekcji wiedzy o społeczeństwie uczniowie klas trzecich prezentowali w dobranych przez siebie parach rozmowę kwalifikacyjną. Rozmowa odbywała się między pracodawcą a pracownikiem ubiegającym się o pracę. Uczniowie spisali się bardzo dobrze. Sumiennie przygotowali się do rozmów, biorąc pod uwagę wskazówki nauczyciela. Ponadto każdy ubrany był w strój odpowiedni do rozmowy. Zadanie to bardzo podobało się uczniom.

Danuta Łepak