PROJEKTY KLASOWE

2012-03-25

PROJEKTY KLASOWE

W związku z obchodami 10. ROCZNICY NADANIA IMIENIA SZKOLE w naszym gimnazjum odbył się Klasowy Konkurs Projektowy, w którym główną nagrodą była wycieczka klasowa ufundowana przez Radę Rodziców.

Zadaniem głównym konkursu było zagospodarowanie klasy w jak najbardziej kreatywny sposób, odnoszący się do tematu projektu. Mogła to być instalacja, dziwna konstrukcja, wystawa, itp. Każda klasa poradziła sobie wyśmienicie ze swoim tematem, a jury miało twardy orzech do zgryzienia. Po ciężkich debatach ustalono, że na I miejsce zasługuje klasa IIIc za przygotowanie projektu Kieślowski dokumentalista.

Poniżej kilka zdjęć prezentujących nasze projekty:

KLASA 1A i projekt Kieślowski autor filmów fabularnych.

KLASA 1B I PROJEKKT: Ludzie Kieślowskiego ? przyjaciele i uczniowie.

KLASA 1C Powiedzieli o Kieślowskim.

KLASA 2A:Trzy kolory.

Nagrody i Kieślowski w wykonaniu KLASY 2B.

KLASA 2C i Aktorzy Kieślowskiego.

KLASA 3A i Aktorki Kieślowskiego.

Muzyka Kieślowskiego ilustrowana kolorami przez KLASĘ 3B

Zwycięski projekt KLASY 3C: Kieślowski dokumentalista.