Pomagamy...

2011-09-16

Dzięki zaangażowaniu grupy gimnazjalistów możemy w tym roku wziąć udział w akcji charytatywnej wspomagającej działania Fundacji Na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych Pomóż i Ty. Działania uczniów pozwalają na propagowanie w szkole wartości najważniejszych w życiu każdego człowieka: otwartości, życzliwości i dobroci. Mamy nadzieję, że do grupy pionierów dołączą osoby, którym bliska jest idea wolontariatu. Pragniemy przedstawić tych, którzy wspierają ideę pomagania chorym i potrzebującym dzieciom: Natalia B., Natalia K., Kamila, Karolina, Martyna, Kinga, Piotrek, Kornel, Mirek i Martin.

Każdy, kto nabędzie cegiełkę wpisuje się na specjalny plakat, który zostanie zawieszony na samorządowej gazetce. Dołącz i Ty.