Pierwsze zwycięstwa

2011-10-07

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w biegach przełajowych w Sokołowsku. Naszą szkołę reprezentowało 20 uczniów - 11 dziewcząt i 9 chłopców. Uczniowie brali udział w dwóch kategoriach: Kat.2- rocznik 1999 i 1998 oraz Kat.3- rocznik 1996 i 1997.

W zmaganiach brali udział: Kinga Sierakowska, Barbara Gałan, Edyta Telega, Karolina Kłysz, Patrycja Wojtowicz, Michał Lipka, Tomasz Paluch, Marcin Cebula, Mikołaj Szeszko, Przemek Czerkieski.
Fajne jest to, że tylu uczniów chętnie bierze udział w zawodach sportowych. Gratulujemy!
Na zawodach nasi gimnazjaliści potwierdzili swoje umiejętności biegowe zajmując czołowe miejsca:

kat.3- dziewczęta:
I m-Barbara Balcerzak