Ostatni sprawdzian formy biegowej przed zimą

2013-10-05

W dniu 05.10.2013 roku w Lubawce odbył się "XXX OGÓLNOPOLSKI SPRAWDZIAN BIEGOWY SZKÓŁ I SEKCJI NARCIARSTWA BIEGOWEGO", w którym udział wzięło 11 uczniów naszego gimnazjum.

Uczniowie klas II i III startujący w kategorii Junior C do pokonania mieli trasę długości 3km. W kategorii dziewcząt najlepiej z naszych spisała się Ewelina Gierczak zajmując wysoką 8 lokatę, na miejscu 10 uplasowała się Kinga Kucharska a na 14 pozycji zawody ukończyła Martyna Foryś.

W rywalizacji chłopców miejsce w pierwszej dziesiątce wywalczył Michał Lipka -8 pozycja,
Tomasz Paluch zajął 11 miejsce a trzeci z naszych reprezentantów Krystian Gonera był 20.
Bardzo dobre wyniki osiągnęli uczniowie klas I startujący w kategorii Junior D.

Wśród dziewcząt,które do pokonania miały 2km rewelacyjnym biegiem popisała się Magdalena Kosmalska zdobywając 1 miejsce a tuż za podium znalazły się Weronika Gierczak -4 pozycja i Julia Skibska 5 miejsce.

W rywalizacji chłopców również na tym samym dystansie Sebastian Ochap zajął 3 miejsce a Adrian Rogulski ukończył zawody na 10 pozycji.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zbliżającym się sezonie zimowym.