OLIMPUS - OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA

2015-11-26

CHEMIA- w listopadzie 2015 roku odbył się konkurs w którym wzięło udział 12 uczniów. Zakres materiału obejmował program nauczania chemii dla klasy I i II. Nasi uczniowie osiągnęli sukces zdobywając tytuł LAUREATA:

IV miejsce w kategorii klas I: Jacek Bogdan.
IV miejsce w kategorii klas II: Hubert Woszczek.
XIV miejsce: Elżbieta Szlanda.

BIOLOGIA- w olimpiadzie biologicznej uczestniczyło 11 uczniów. Zakres materiału obejmował program biologii, ekologii i ochronę przyrody. Zadania w OLIMPUSIE wymagają koncentracji i umiejętności logicznego myślenia, a przede wszystkim kojarzenia faktów i rozległej wiedzy. W tej dziedzinie również mamy LAUREATÓW:

IX miejsce: Weronika Gierczak
XIII miejsce: Elżbieta Szlanda.

Dyplomy dla laureatów zostały wręczone przez Panią Dyrektor Annę Kulińską na apelu podsumowującym I semestr roku szkolnego 2015/2016.