Olimpiada Zdrowia MEDITEST

2013-01-10

OLIMPIADA ZDROWIA - MEDITEST

Pod koniec października w naszym gimnazjum 15 uczniów wzięło udział w pisemnym teście wiedzy o zdrowiu człowieka, zasadach prawidłowego żywienia i znajomości zasad udzielania pierwszej pomocy. Byli to głównie uczniowie klas trzecich, gdyż tematyka konkursu obejmuje program, który jeszcze nie był zrealizowany w klasach 1 i 2. Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy uznania za udział. Najlepszy wynik uzyskała Karolina Kucharska - 25 miejsce, Patrycja Król - 26 miejsce, Barbara Balcerzak - 28 miejsce ex aequo z Sarą Barnowską.