Olimpiada drużyn sportowych

2012-09-27

Olimpiada drużyn sportowych

W dniu 27.09.2012 r. w Mezimesti (Czechy) odbyły się zawody sportowe "Olimpiada drużyn sportowych" w ramach "Czesko - polski rok olimpijski 2012".

Naszą szkołę reprezentowało 4 uczniów:
Martyna Foryś, Barbara Balcerzak, Łukasz Grzymisławski oraz Dominik Jaroszewski.
Uczniowie startowali w czterech konkurencjach lekkoatletycznych: skok wzwyż, pchnięcie kulą, bieg na 100m i 1000m.

Nasza drużyna zwyciężyła uzyskując największą liczbę punktów!!!
Nagrody przyznawano także za indywidualne wyniki w poszczególnych konkurencjach.

Martyna Foryś indywidualnie wygrała 100m oraz 1000m; Barbara Balcerzak wygrała konkurs w pchnięciu kulą; Łukasz Grzymisławski był najlepszy w biegu na 100m.