NAGRODA W KONKURSIE PROJEKTOWYM WYCIECZKA KLASY 3C

2012-05-29

NAGRODA W KONKURSIE PROJEKTOWYM WYCIECZKA KLASY 3C!

W marcu podczas obchodów 10. Rocznicy nadania imienia naszej szkole, my - klasa 3c, wygraliśmy nagrodę główną w konkursie projektowym "WYCIECZKĘ DO KINA. Nagroda" przejazd oraz bilety do kina - została ufundowana przez Radę Rodziców, ale postanowiliśmy troszeczkę urozmaicić jej zakres i przed seansem wybraliśmy się jeszcze na basen.

Wycieczkę długo odkładaliśmy w planie, bo ciążyło na nas widmo egzaminów ;), następnie trochę leniuchowaliśmy podczas majówki ;), ale potem ostro przystąpiliśmy do organizacji i 29 maja 2012 roku pojechaliśmy do Wrocławia.

Rozpoczęliśmy od wizyty w Parku Wodnym, gdzie wymoczyliśmy się w basenach na świeżym powietrzu, wymasowaliśmy się w jacuzzi, a przede wszystkim biliśmy rekordy w najszybszym ślizgu zjeżdżalnią TURBO. Następnie zjedliśmy "co nie co" na mieście i kupiliśmy kilka pamiątek. Ostatecznie lekko wymęczeni, zasiedliśmy przed wielkim ekranem w kinie Helios, włożyliśmy okulary 3D i śmialiśmy się z Men in Black 3.

Nie będziemy zanudzać i podsumujemy - BYŁO EKSTRA!

DZIĘKUJEMY NASZYM RODZICOM ZA GENIALNĄ NAGRODĘ!