Na podbój świata!!!

2015-04-20

Wojtka Czerwonki-ucznia Publicznego Gimnajum im. Krzysztofa Kieślowskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. W Mieroszowie wszyscy go znają. Młodzieżowy Mistrz Polski w narciarstwie zjazdowym może się poszczycić wieloma nagrodami i sukcesami. W kwietniu br., jako członek reprezentacji Polski, Wojtek pojechał na zawody FIS- Mistrzostwa Świata w narciarstwie alpejskim do Francji.

Życzymy mu szybkich zjazdów, miejsc na podium!!! Bez wątpienia jest chlubą szkoły i gminy.

Tekst: Publiczne Gimnazjum im.K.Kieślowskiego w Mieroszowie.