MULTITEST 2015

2015-10-28

MULTITEST 2015 DLA KLAS I - III GIMNAZJUM - KONKURS OGÓLNOPOLSKI

Konkurs odbywał się w Polsce w dniach 14 - 20 października 2015 roku i miał na celu propagowanie matematyki, stwarzał uczniom możliwość sprawdzenia wiedzy na tle większej grupy uczniów z różnych gimnazjów. W naszej szkole uczniowie pisali test z matematyki 19. października 2015 r.

Brało w nim udział 14 uczniów. Uczestnicy rozwiązywali test wielokrotnego wyboru na poziomach odpowiadających klasom.

Wśród uczestników, kilkoro uczniów uzyskało wysokie wyniki biorąc pod uwagę ilość uczniów piszących test w całej Polsce:

Patrycja Gałan - 28. m- ce w Polsce i 1. miejsce w szkole
Wiktoria Kałuża - 28. m- ce w Polsce i 1. miejsce w szkole
Katarzyna Wacław - 33. miejsce w Polsce i 2. miejsce w szkole
Katarzyna Garnecka - 35. miejsce w Polsce i 3. miejsce szkole

Łącznie brało udział 2806 w Polsce.
Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Organizatorka konkursu w szkole
Anna Szwalec