MÓJ ZAWÓD -MOJA SPRAWA

2017-11-16

W maju bieżącego roku, uczniowie klas III w ramach lekcji WOS prezentowali
wybrane przez siebie zawody, uwzględniając ścieżkę edukacji, kariery, możliwości
zatrudnienia, zarobków, predyspozycji zawodowych i zdrowotnych. Dodatkowy projekt miał
na celu przygotowanie ich do świadomego wyboru szkoły i zawodu. Cieszył się ogromnym
zainteresowaniem wśród uczniów. Po zakończonej prezentacji uczniowie zadawali sobie
pytania, wymieniali się uwagami, dyskutowali. Myślę, że te działanie wpłynęło na ich
przyszłe wybory. Wyposażeni byli w rekwizyty, prezentacje i przeróżne pomoce.
Danuta Łepak