MIĘDZYNARODOWY KONKURS THE PROJECT COMPETITION 2016

2016-03-14

Już po raz trzeci uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzynarodowym konkursie THE PROJECT COMPETITION 2016. Konkurs jest corocznie organizowany przez wydawnictwo Oxford University Press i polega na wykonaniu plakatu na konkretny temat. W poprzednich edycjach były to: festiwale i święta oraz komunikacja XXI wieku. W tym roku tematem konkursu byli bohaterowie, mity i legendy. Do udziału w etapie międzynarodowym zostało zakwalifikowanych 4 uczniów: Kamilla Jeżak i Elżbieta Szlanda /praca wspólna i I miejsce w etapie szkolnym/, Weronika Gierczak /II miejsce - etap szkolny/ i Łukasz Czernik /III miejsce - etap szkolny/. Prace wyżej wymienionych uczestników można podziwiać poniżej:

Elżbieta Szlanda i Kamila Jeżak

Weronika Gierczak