Liga biegów przełajowych

2014-05-07

W dniu 07 maja 2014r w Boguszowie Gorcach odbyły się zawody w biegach przełajowych
" Boguszowska Liga Biegów Przełajowych"- 1 tura. Udział w nich wzięło 11 uczniów naszej szkoły. Przy niesprzyjających warunkach pogodowych do rywalizacji stanęli uczniowie ze szkół: Boguszów Gorce, Czarny Bór, Lubawka i oczywiście z naszego gimnazjum. Biegi odbywały się w 2 kategoriach: klasy I i II - 1 kategoria, klasy III -2 kategoria. Uczniowie klas pierwszych i drugich walczyli na trasie 1600metrów.

W rywalizacji dziewcząt gimnazjalistki z Mieroszowa zajęły pierwsze trzy miejsca:
1 miejsce -Kinga Kucharska, 2 miejsce- Wiktoria Sobecka, 3 miejsce -Magdalena Kosmalska. Ponadto wysokie lokaty zajęły Martyna Wacław-7 miejsce i Weronika Gierczak-8 miejsce. Po dziewczętach do rywalizacji stanęli chłopcy. Najlepszy wynik osiągnął Sebastian Ochap zajmując 12 lokatę, Kamil Namlik był 19 a Adrian Rogulski zajął 20 miejsce.

W kategorii klas III na dystansie 2 km wśród dziewcząt znakomitym biegiem popisała się Martyna Foryś, która zajęła 2 miejsce. W rywalizacji chłopców także po wyśmienitym biegu miejsce drugie wywalczył Michał Lipka a Krystian Gonera zajął wysokie 6 miejsce.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych startach.