Liga biegów przełajowych po raz drugi

2014-05-15

W dniu 15 maja 2014r w Boguszowie Gorcach odbyły się zawody w biegach przełajowych
" Boguszowska Liga Biegów Przełajowych"- 2 tura. Tym razem dział w nich wzięło 8 uczniów naszej szkoły. Podobnie jak poprzednio uczniowie klas pierwszych i drugich walczyli na trasie 1600metrów i podobnie jak w pierwszej turze w rywalizacji dziewcząt gimnazjalistki z Mieroszowa nie dały szans rywalkom zajmując pierwsze trzy miejsca:
1 miejsce -Kinga Kucharska, 2 miejsce- Wiktoria Sobecka, 3 miejsce -Magdalena Kosmalska. Ponadto wysokie lokaty zajęły Weronika Gierczak- 6 miejsce i Martyna Wacław-7 miejsce.

W kategorii klas III na dystansie 2 km wśród dziewcząt ponownie znakomitym biegiem popisała się Martyna Foryś, która wywalczyła 2 miejsce. W rywalizacji chłopców Michał Lipka po zaciętym finiszu zdobył 3 miejsce a Krystian Gonera zajął miejsce 6.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy równie wysokich lokat w trzeciej - ostatniej turze Ligi.