KTO CZYTA, ŻYJE PODWÓJNIE!!!!

2016-04-13

Jak tradycja nakazuje, cała Polska czyta dzieciom. Nasi gimnazjaliści również i w tym roku postanowili pokazać świat baśni najmłodszym z Miejskiego Przedszkola w Mieroszowie. Pod opieką p.dyr. gimnazjum A.Kulińskiej oraz p.D.Łepak uczniowie nasi czytali "Calineczkę", "Małą Syrenkę, "Czerwonkego Kapturka", inne.... Dzieci były wdzięczymi słuchaczami, zachęcały uczniów do wspólnej zabawy i cieszyły się ogromnie z tak miłego spotkania. Najmłodsze pociechy podbiły serca uczennic gimnazjum, które postanowiły zostać wolontariuszami w przedszkolu.

O tym,że czytanie się opłaca, nie trzeba nikogo przekonywać, dlatego gimnazjaliści, pełni emocji po takim przeżyciu, planują już spotkanie za rok.

Do zobaczenia zatem!