Konkurs wiedzy o parkach krajobrazowych

2013-01-07

W październiku odbył się szkolny etap konkursu, w którym wzięło udział 30 uczniów klas trzecich. Tematyka konkursu obejmuje ekologię, ochronę środowiska i przyrody oraz wiedzę o polskich Parkach Krajobrazowych. Najlepszy wynik w szkole osiągnęli następujący uczniowie:

1 miejsce - Kornelia Błach
2 miejsce - Karolina Kucharska, Dominik Nowacki
3 miejsce - Stefania Sikora, Natalia Kryczka

Drużyna 4-osobowa w składzie: Karolina Kucharska, Dominik Nowacki, Stefania Sikora i Natalia Kryczka reprezentowała naszą szkołę w trzecim etapie konkursu, który odbył się w styczniu, w Gimnazjum nr 2 w Boguszowie Gorcach. Zajęliśmy tam 3 miejsce.