Konkurs na najpiękniejszy świąteczny wystrój klasy.

2010-12-21

Konkurs na najpiękniejszy świąteczny wystrój klasy.

Dnia 21 grudnia 2010r. w szkole rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszy świąteczny wystrój klasy, który koordynowany był przez Samorząd Uczniowski, a głównymi organizatorkami były Paulina Łozowska i Paula Danieluk.

W konkursie wystartowały wszystkie klasy. W jury zasiadły pp. dyrektor Bożena Filipowska, wicedyrektor Beata Ostrowska i Henryka Stopka. Jury oceniało wygląd, estetykę klasy i nawiązanie wystroju do Świąt Bożego Narodzenia.

Wyróżnione w konkursie zostały trzy najlepsze klasy: 2B, 1C i 3B. Oficjalni i uroczyście wyniki zostały ogłoszone podczas apelu. Wyróżnione klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Na zdjęciach przedstawiciele zwycięskich klas – w kolejności zajętych miejsc. Zwycięzcom gratulujemy!