Konkurs na NAJbardziej świąteczną klasę

2013-12-26

Konkurs na NAJbardziej świąteczną klasę

W miesiącu grudniu Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na "NAJbardziej świąteczną klasę". Głównym celem konkursu było zaangażowanie uczniów do działania oraz stworzenie przyjemnej, świątecznej atmosfery w szkole. Konkurs polegał na udekorowaniu klas ozdobami świątecznymi. Dekoracje oceniane były przez jury w składzie: pani dyrektor Anna Kulińską, p. Elżbietę Frankiewicz, p. Agnieszkę Grabską, p. Henrykę Stopkę, p. Danutę Łepak, w kategoriach: pomysłowość, estetykę klasy, wkład pracy oraz nawiązanie wystroju do Świąt Bożego Narodzenia. W każdej kategorii przyznawane były punkty od 1 do 5 (o miejscu decydowała suma uzyskanych punktów).
Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród ufundowanych przez Radę Rodziców, nastąpiło na apelu z okazji świąt Bożego Narodzenia.
Wyniki konkursu:
1 miejsce -klasa 1a
2 miejsce - klasa 3a
3 miejsce - klasa 2a
4 miejsce - klasa 1b i 1c
6 miejsce - klasa 2b i 3b

Gratulujemy!!!
Organizator - Karolina L.