Konkurs MAM TALENT

2012-12-07

Dnia 7 grudnia 2012 w naszej szkole odbyła się II edycja Konkursu "Mam Talent" realizowana w ramach projektu "Fabryka Talentów", pod opieką p. Danuty Łepak. W konkursie udział wzięło udział 8 uczniów. W naszym jury zasiadły dwie uczennice naszej szkoły oraz nasza Pani Dyrektor. Wybór był trudny ale jury musiało podjąć decyzję.

I miejsce zajęły: Natalia Podgórska, Jagoda Modrzejewska i Martyna Sadzawiec.
II miejsce: Marta Linowska
III miejsce: Natalia Wielgus.

Pozostali uczestnicy konkursu to : Dominik Jaroszewski, Kuba Namlik oraz Dawid Łuszczek.

Prowadzące konkurs

Szanowne Jury