KIERMASZ ŚWIĄTECZNY - GRUDZIEŃ 2014

2014-12-12

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY - GRUDZIEŃ 2014

Dnia 12.12.2014 r. w godz. 12.00 do 20.00 grupa uczniów z naszej szkoły pod opieką nauczycieli p. Anny Szwalec, p. Longiny E. Słowińskiej i p. Marka Drażby wzięła udział w Kiermaszu Świątecznym zorganizowanym w MCK w Mieroszowie. Na naszym stoisku znalazły się różnorodne towary. Część z nich - głównie ozdoby choinkowe, kartki świąteczne i stroiki były dziełem uczniów pod kierunkiem nauczyciela od plastyki. Inne towary (przetwory, ciasta własnego wypieku, kartki świąteczne, wyroby lniane, kalendarze itp.) zostały przekazane przez darczyńców, w tym Rodziców. Wsparło nas również Stowarzyszenie "Tkacze Śląscy" z Chełmska Śl.

Nasze stoisko wyróżniało się tym, że do każdej zakupionej rzeczy dołączaliśmy karteczkę z logo naszego gimnazjum. Koszty papieru i druku pokrył sponsor z Legnicy. Uczniowie sprzedający te dobra wykazali się przedsiębiorczością i pomysłowością. Wspólnymi siłami udało się zebrać sporą sumkę, która z pewnością zostanie dobrze zagospodarowana.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu, serdecznie dziękujemy!!!

Pomysłowi sprzedawcy.

Opiekunowie.